AKCE

tip na vánoční dárek

Vánoční akce GRAPHITE ENERGY+

A když píšeme akce, tak je to akce...

Poslední naskladnění akumulátorového nářádí vše na jednu baterii.

Poslední možnost nákupu za akční zaváděcí ceny.

Ceny od 289,-


NOVĚ V PRODEJI...

PARACORD

Paracordové šňůry a náramky

Paracord, parachute cord, a nebo česky padáková šňůra, v hantýrce "padákovka" jsou různá pojmenování stejného materiálu. Myslí se jím hlavně paracord typ III. - 550, což je 4mm tlusté nylonové (PA) lanko, původně používané paragány a výsadkáři hlavně za druhé světové války, kteří pro něj postupem času našli mnoho různých využití. V dnešní době je používané jako multifunkční lanko jak mezi příslušníky bezpečnostních sborů, tak u civilistů.

Paracord se dá použít prakticky kdekoliv, kde potřebujete něco přivázat, svázat, uchytit, atd. Dále se používá k výrobě náramků, přívěšků, bižuterie všeho druhu, obojků, vodítek, ohlávek, opasků, tkaniček, bičů a k mnoha dalším úžasným věcem.

V armádní praxi se používá například na uchycení vybavení na batohy, přivázání důležitých nebo malých předmětu, které nechceme ztratit, zajištění zavazadel na vozidlech, upevnění maskovacích sítí, stavbu přístřešků a podobně. Nebo také na měření vzdálenosti, jako provázky na opravu výstroje a vybavení nebo nouzově i na rybaření. Dále by se v nouzové situaci dal použít i na slanění, spuštění nebo vytažení.


Pro každého kutila...

Bourací kladivo GRAPHITE

Specializované 3-cestné kladivo SDS + Graphite 58G858 s výkonem 900 W, nezbytné pro instalační práce a bourání. Kladivo s vysokým výkonem. Velmi dobře se hodí pro všechny renovační práce v domě a garáži. Toto kladivo umožní pohodlné odstranění staré obklady, omítky a dokonce i zničení malých stěn.

Sada obsahuje základní bity a vrtáky. Vše je uloženo v praktickém kufříku. Maximální rázová energie 4,2 J dává zařízení jednoznačnou výhodu během střetů s materiály, jako je beton, cihly nebo kámen.

Maximální frekvence zdvihu při jmenovitých otáčkách 2800 min⁻¹, maximální počet otáček při vrtání do 750 min⁻¹.Ochrana zařízení proti náhodnému přehřátí.

Hlavní rukojeť s AV systémem je pokryta protiskluzovým materiálem. Převodová konstrukce byla posílena slitinou z hořčíku. Kontrola připojení k síti a dostupné otvorem pro mazání mechanismu. Potřeba nahraditt uhlíky je indikována pomocí kontrolky umístěné v těle.Technické parametry:

Hmotnost 5,5kg
Délka přívodního kabelu 3 m
Počet úderů 2800 /min
Příkon 900 W
Upínání nástrojů SDS plus
Průměr vrtání beton 26 mm
Průměr vrtání kov 13 mm

akční cena 2590,-

Akce probíhá pouze do vyprodání skladových zásob. Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%

Elektronářadí GRAPHITE

GRAPHITE - elektrické nářadí určené k intenzivnímu používání se zátěží blízkou profesionálnímu použití.

Značka GRAPHITE je tvůrčí osobnost, která dokáže jednat nezávisle. Má v sobě něco z pionýra i perfekcionisty.

Usiluje o to, aby realizovalo svou vizi: propůjčila ji formu a hodnotu.

Z tohoto důvodu je elektrické nářadí GRAPHITE doporučováno zvláště lidem, kteří jdou svou vlastní cestou. Vědomě a důsledně.

GRAPHITE znamená:

- široký sortiment vysoce kvalitního elektrického nářadí a příslušenství pro nezávislé a podnikavé lidi

- výrobky s optimální kombinací vlastností: odolné, se silnými motory, ergonomicky navržené

- záruku dosažení plánovaného efektu dobře vykonané práce a dobře investovaných peněz

- zaváděcí ceny již od 289,- s DPH

Použité materiály

Vlastní elektrické nářadí vyžaduje použití prvotřídních materiálů. Správná volba převodů a ložisek, která nesmí být ani příliš tvrdá, ani příliš měkká, může mít rozhodující význam pro životnost celého mechanismu. Otřesy, ke kterým dochází během práce a nepříznivé podmínky vyvolané prašností mohou snadno poškodit zařízení. Proto se při výrobě elektrického nářadí GRAPHITE používají vysoce kvalitní plasty, odolné vůči obtížným podmínkám. Jejich úkolem je nejen maximální prodloužení životnosti nářadí, ale i zvýšení pracovního pohodlí uživatele. Proto je tak důležité měkké obložení rukojetí, které na jedné straně umožňuje pohodlný a jistý úchop, na druhé straně absorbuje otřesy.

Nářadí GRAPHITE představuje nejvyšší standardy kvality a péče o spolehlivost v každé situaci. Proto všichni naši zákazníci, jak individuální, tak podnikatelé využívají plnou 2-letou záruku.

DOPORUČUJEME...